Spacious 2-Room Apartment Near Nation

  • 70 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Spacious 2-Room Apartment Near Nation Parijs ligt op afstand van 3 km tot de Notre-Dame van Parijs en op 5 minuten wandelafstand van Rue des Boulets metrostation. Dit appartement van 70 m² heeft een ijsbaan, perfect voor gasten die graag actief blijven.

Gasten van de accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken.

Maak uw verblijf nog aangenamer in Spacious 2-Room Apartment Near Nation met een complete keuken, ingericht met een waterkoker, een koelkast en keukengerei voor uw comfort.

Dit 1-badkamer appartement ligt binnen een paar straten van het Place de la Nation en bevindt zich in de 11e Arrondissement wijk van de stad. Spacious 2-Room Apartment Near Nation biedt een eersteklas ligging, op 15 minuten autorijden van het Place de la Concorde. Het Panthéon bevindt zich ook op afstand van 3,1 km tot deze accommodatie. Dit appartement is gelegen op een klein stukje lopen van het treinstation Nation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Spacious 2-Room Apartment Near Nation Parijs
Suite Voltaire - Superbe Appartement
Mobiele prijsaanbieding

Suite Voltaire - Superbe Appartement

5.7
Behoorlijk 3 beoordelingen
248 m van de accommodatie
USD 273 USD 246
per nacht
Appartement Moderne Avec Cuisine Equipee Et Balcon
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Moderne Avec Cuisine Equipee Et Balcon

297 m van de accommodatie
Appartement 5 Personnes Leon Frot Paris
Mobiele prijsaanbieding

Appartement 5 Personnes Leon Frot Paris

9.2
Schitterend 19 beoordelingen
487 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    19 km

    Treinstations

    Station Paris Bercy
    1,7 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer7511111605140
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Spacious 2-Room Apartment Near Nation te vinden?
      Spacious 2-Room Apartment Near Nation is in de 11e Arrondissement wijk van de stad gesitueerd, binnen 3 km afstand van de Notre-Dame van Parijs.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Spacious 2-Room Apartment Near Nation?
      Populaire plekken in de buurt van Spacious 2-Room Apartment Near Nation zijn onder andere het Panthéon, de Notre-Dame van Parijs, het Place de la Concorde.
    • Hoeveel kost het om bij Spacious 2-Room Apartment Near Nation te verblijven?
      De huurprijs van Spacious 2-Room Apartment Near Nation is €197.
    • Welke betaalmethoden worden in dit appartement geaccepteerd?
      Dit appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Visa
      • Mastercard
      • American Express
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Spacious 2-Room Apartment Near Nation?
      Restaurants in de buurt van Spacious 2-Room Apartment Near Nation zijn onder andere Le 890 en So Italia by Casa Rosati restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Spacious 2-Room Apartment Near Nation?
      Bij Spacious 2-Room Apartment Near Nation vinden gasten een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 70 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    19 km

    Treinstations

    Station Paris Bercy
    1,7 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Spacious 2-Room Apartment Near Nation Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten